Beanstalk Yeniden Filizleniyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ethereum tabanlı stablecoin Beanstalk (BEAN), birinci yıl dönümünde üzerindeki hack toprağını kaldırıyor.

Beanstalk, yaklaşık dört ay evvel 182 milyon dolar bedelinde hack atağıyla karşı karşıya kalmıştı. Hack sonrası neredeyse sıfırı gören Beanstalk, yeni bir başlangıç yaparak piyasaya gireceğini duyurdu.

“Beanstalk bir kere daha yırtıcı doğada”

Beanstalk, tüm vakitlerin en büyük hackleri ortasında yer alan 182 milyon dolarlık zararın akabinde kendine inancı tam olarak tekrar sahneye çıkıyor.

Beanstalk Farms, Twitter hesabı üzerinden, “Bugün, Beanstalk Farms, Beanstalk’ın birinci yıl dönümünde durdurulmayacağını duyurmaktan heyecan duyuyor.” diyerek paylaşım yaptı.

Teminat gerekliliklerinin ortadan kaldırılacağı belirtilen projenin web sitesinde yapılan açıklamada ise şu kelamlara yer verildi:

“Beanstalk deneyi bir sefer daha yırtıcı tabiatta. Nasıl bir performans göstereceğini varsayım etmek imkansız, fakat Beanstalk Farms’ın kendisine olan inancı tam. Beanstalk, herkes için merkeziyetsiz finans potansiyelini ortaya çıkaran inanca dayalı olmayan bir paranın oluşumunu hızlandırabilir.”

BEAN’in piyasa bedelini buradan takip edebilirsiniz:

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu