Charles Hoskinson Cardano’yu Eleştirenlere Yanıt Verdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Charles Hoskinson Cardano’yu (ADA) teknolojisi olmayan bir dine benzetenlere karşılık verdi.

Cardano’nun pay delili (proof-of-stake) blok zincirini oluşturan IOG şirketinin lideri olan Hoskinson, geçtiğimiz günlerde kripto kesiminden isimlerin bir ortaya gelerek yaptığı bir podcast’deki tenkitlere sert çıktı. Podcast’te tüm akıllı büyük para yöneticilerinin Cardano’ya yatırım yapmaktan kaçınıldığından bahsedilmiş, teknolojik gelişmeyi kaçırdığı söylenmişti.

Twitter’da bir kullanıcı tarafından yayınlanan bir kısma yorum yapan ve podcast’te de yer alan Haseeb Qureshi, bu insanların en büyük pay delili blokzinciri ve tokeni ADA’yı düşünmediklerini söylerken kripto paranın teknoloji ve din kombinasyonu bir şey olduğunu söyledi. Bir kripto paranın her ikisine sahip olması gerektiğini söyledi.

Podcast’te yer alan öteki bir konuk ise Cardano ve Charles Hoskinson’un Ethereum ve Solana’dan farklı olarak blokzincirlerini çabuk etmeden ve her detaya dikkat etmeden geliştirmeyi benimsediklerini söyledi. Daha derin ve akademik yapma yaklaşımlarından ötürü Cardano’yu kıyaslamak için şimdi yarışın başında olduğumuzu belirtt.

Ancak Cardano hakkında endişelendiren şeyin bu blok zincir üzerinde çok fazla geliştirme ve faaliyet olmaması. Bunun dışında Cardano ağı üzerine entegre çok da fazla proje olmadığı da belirtildi.

Hoskinson Tenkitlere Twitter’dan Yanıt Verdi

Cardano’nun pay delili blokzincirini oluşturan IOG şirketinin lideri olan Hoskinson, tenkitlere attığı ironik bir tweet ile karşılık vererek tüm geliştirici grubunun çantalarını toplaması, akademik araştırma merkezinin kapatılması ve yüzlerce mühendisini de işten çıkarması gerektiğini belirtti.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu