Cardano Balinaları Yüklü Miktarda ADA Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Son Santiment bilgileri Haziran ayında gerçekleşen büyük ADA alımlarının Ağustos’ta tekrar başlayabileceğini gösterirken eş vakitli olarak Cardano balinaları yüklü ölçüde ADA alımı gerçekleştirdi.

Analitik Şirketi Santiment son periyotta ADA satın alımlarını arttığını ve bu eğilimin Ağustos’ta da devam etmesi halinde durumun ilginçleşebileceğini söyledi.

Balinalar ADA’nın Peşinde

Analitik Şirketi Santimen nazaran hacmi 138 milyon dolara ulaşan Cardano’nun tokeni ADA’nın tokenin fiyatının düşmesinin birkaç hafta akabinde balina ve köpek balıkları olarak tabir edilen adreslerce alınmaya başlandığını söyledi.

Temmuz ayı başlarında da ADA biriktiren balinalar, o periyotlarda 10 bin-100 bin ölçüsü ADA’yı cüzdanlarında tutuyorlardı. Bu cüzdanlar bir ay içerisinde toplamda 79,1 milyon dolar kıymetinde ADA satın aldılar.

Charles Hoskinson’dan Volatilite Açıklaması

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ADA’nın yaşadığı oynaklıktan şikayet eden bir kullanıcıya cevap verdi.

Hoskinson, kripto kesimindeki volatilitenin son derece olağan olduğunu lisana getirerek, kendisini kripto para dalı üzerinde hiçbir denetiminin bulunmadığını hatırlattı.

Sözlerine “kripto para piyasaları yükselip düşünüyor” halinde devam eden Hoskinson, bu kullanıcının kripto para bölümünü anlamadığını savundu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu