Polygon (MATIC) Yükselişine Devam Ediyor! 5 Ağustos – 2022

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Polygon (MATIC) fiyatı geçtiğimiz birkaç haftalık süreçte yükseliş gösterdi. Polygon’un kendi ağına ilişkin coininin Ethereum (ETH) Merge’ünün yakın olması bu yükselişi tetiklemiş üzere gözüküyor.

MATIC, geçtiğimiz Temmuz ayında görülen en düşük fiyatından yüzde 190 daha yüksekte konumlanıyor. Fiyatı haber yazıldığı an itibariyle 0.92 dolar düzeylerinde dolaşıyor.

Polygon (MATIC) Neden Yükseliyor?

Polygon, Ethereum ağında inşa edilmiş ihtilal niteliğinde bir teknoloji olarak nitelendiriliyor. Saniyede azamî 6.500 süreç gerçekleştirebildiği ve süreç fiyatlarının çok düşük olduğu biliniyor. Ayrıyeten, Polygon ağı üzerinde yer alan tanınan DeFi projelerinden SushiSwap, Uniswap, Curve ve Aave de faal olarak kullanılıyor.

Tüm bunlara ek olarak Polygon, Disney’in dayanak programında da yer alarak yapay zeka, artırılmış gerçeklik ve NFT konusunda danışmanlık kazanmıştı. Birebir vakitte, Avatar NFT Marketplace için de Reddit ile paydaşlık kuran Polygon, tüm bu paydaşlık ve iş birliği haberleriyle gücüne güç kattı.

MATIC 4 Saatlikte Yükseliş Gösteriyor

Ethereum’un Merge tarihinin açıklanmasına istinaden birkaç haftadır yükselişte olan MATIC’in 4 saatlik grafiği yükselişi doğruluyor. Şu anda MATIC fiyatının hareketli ortalamanın üstünde olduğu görülüyor. RSI ise Nötr bölgenin biraz üzerinde seyrediyor. MATIC’in önündeki güçlü direnç 1.5 dolar iken 0.85 doların altına inerse yükseliş fikrini ortadan kaldıracak.

Polygon (MATIC) Yükselişine Devam Ediyor! 5 Ağustos – 2022

Polygon (MATIC) son rallisinin akabinde, Shiba Inu (SHIB), Avalanche’ı (AVAX) geride bırakarak yaklaşık 8 milyar dolar hacim ile en tanınan 13. kripto para pozisyonuna gelmiş durumda.

MATIC’in yeni fiyatı ise şu formda:

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu