BitMEX’in Eski CEO’su Hayes’ten ETH Senaryoları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, blog yazısında dünyanın en büyük ikinci kripto ünitesi Ethereum (ETH) için farklı senaryolar ortaya koydu.

Ethereum, son günlerde Merge’in tesiriyle fiyatlarında olumlu istikamette gelişme gösteriyor. Gas fiyatları, hacmi ve NFT’lerinde üst istikametli bir grafik çiziyor. Arthur Hayes de edebi bir yaklaşımla Ethereum için öngörülerini paylaştı.

İlginizi Çekebilir

BitMEX’in Eski CEO’su: Ethereum 5.000 Dolara Yükselebilir

Arthur Hayes, Medium üzerinden yayınladığı blog yazısında Ethereum için farklı senaryolara yer verdi. Hayes’in Ethereum için hazırladığı senaryolar ise şu biçimde;

  • Proof of Stake başarılı olursa ve ABD piyasa duruşunu genişleme yanlısı olarak değiştirirse; Ethereum’un Merge tesiriyle 5 bin dolara çıkabileceğine inanıyor.
  • Fed, Pivot Nokta tahliliyle fiyatın reaksiyon gösterebileceği temel düzeyleri belirlemez ise Ethereum 3.500 dolar düzeyini geri alabilecek.
  • Birleşmeden sonra, Ethereum deflasyonist olacak ve bu da kripto para ünitesini daha kıt hale getirecek. DeFi uygulamalarının artan popülaritesi nedeniyle deflasyon oranı artmaya devam edecek.
  • Ethereum birleşmesi sona ererse ve Fed faiz oranlarını yükseltmeye devam ederse, Ethereum “karanlık çağlara” geri dönebilir.

Merge hazırlıkları devam eden Ethereum rekor düzeyinden yüzde 65,93 düştü ve şu an CoinGecko datalarına nazaran 1,663 dolardan süreç görüyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu