Starbucks Web3 Dünyasına Giriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Küresel kahve şirketi Starbucks, kahve temalı NFT’leri içeren Web3 teşebbüsünü tanıtmaya hazırlanıyor.

2022 yılının başlarında Web3 alanına girme planlarını duyuran Starbucks’ın gayesinde müşterilerini elde tutmak ve yeni müşterileri çekmek var. Starbucks’ın birinci NFT’leri sadece dijital bir koleksiyon olarak sonlu kalmayacak, sahiplerine özel içerik ve avantajlar sağlayacak.

İlginizi Çekebilir

Starbucks Web3 ile Z Jenerasyonunun Peşinde

Dünyanın en büyük kahve zinciri Starbucks, web3 haberlerini daima gündemde tutuyor. Bu da şirketin proje için bağlılığını ortaya koyuyor. Dijital koleksiyon eserlerinin mağazalarında artan bir iş ortamı yaratabileceğine inanan firma, 2022’de daha fazla haberin ortaya gündeme geleceğini açıkladı.

Starbucks’ın birinci NFT koleksiyonunun nasıl görüneceği, sağladığı özel avantajların ve hangi blockchain üzerinde inşa edileceği üzere detaylar şimdi aşikâr değil.

Web3 hareketinin Starbucks’ın müşteri tabanının genç tarafını çekme ve elde tutma uğraşının bir kesimi olduğunu söyleyen Starbucks’ın kurucusu ve CEO’su Howard Schultz görüşme sırasında şunları söyledi:

“Müşteri tabanımızın yaşlandığı ve daha genç beşerlerle daha az alakalı bir duruma sahip olduğumuz bir işte olmak istemiyoruz” diyen şirket, “tarihimizde hiç olmadığı kadar alakalı olmamıştı” dedi. bugün Z nesline.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu