Binance Kurucu Ortağı Yi He, Binance Labs’in Başına Geçti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Binance’in kurucu ortaklarından Yi He, şirketin risk sermayesi ve yatırım kolu olan Binance Labs’in başına geçti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası bugün gerçekleştirdiği açıklamada, Binance Labs’in global stratejilerini ve operasyonlarını yönetmesi için “sektörün geleceğini şekillendirmede rol oynayacak, yetenekli ve azimli” bir isim olan Yi He’nin görevlendirildiğini belirtti.

Yi He, hususla ilgili olarak şu sözleri kullandı:

“Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olarak gayem, sürdürülebilir projeleri belirleyip destekleyerek, tüm sanayiyi güçlendiren kaliteli bir blokzinciri tahlilleri ekosistemi oluşturarak sanayi standardını tanımlamaya yardımcı olmak.

Benimsemeyi hızlandırmak için, kaynaklarımızı web3 teknolojisinin sonlarını zorlayacak ve gerçek dünya sıkıntılarına tahliller sunan eserler meydana getirecek projeleri desteklemeye odaklamamız gerekiyor”

Binance, Yi He’nin Binance Labs’deki misyonuyla birlikte daha evvelki müşteri dayanağı, kurumsal iş, pazarlama, Binance Earn ve Binance P2P’deki vazifelerine de devam edeceğini vurguladı.

Yi He, 2017 yılında Binance’i kuran kurucu grup ortasında yer aldı. O günden beri şirketin CMO’su olarak misyon alıyordu. Yi He, Binance’in kurulmasından evvel Çin merkezli taşınabilir görüntü teknolojisi şirketi olan Yixia Technology’de yönetici olarak çalıştı. Yi He, 2014 yılında kurulan OKCoin borsasının da kurucuları ortasında yer alıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu