Astar, Alchemy’den Altyapı Desteği Alacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Alchemy, Polkadot ağında yer alan Astar’a Node altyapısı sağlamak için bir muahede yaptığını duyurdu.

Ethereum Virtual Machine ve WebAssembly üzere yazılımları destekleyen Astar, yeni iş birliğiyle altyapısını güçlendiriyor. Alchemy ve Astar paydaşlığıyla, Astar geliştiricilerinin altyapı ihtiyaçlarının karşılanması için Alchemy’nin SuperNode isimli amiral gemisini kullanılacak.

İlginizi Çekebilir

Astar ve Alchemy Paydaşlığı İşleri Kolaylaştırıyor

Ethereum tabanlı altyapı sağlayıcısı Alchemy’nin SuperNode’u muahede kapsamında Astar’ın dApp’lerinin bağlı kalması ve arıza mühletini önlemesi için bir orta yazılım platformu olarak vazife alacak.

API hizmetini Ethereum, Polygon ve Solana üzere Blockchain platformlarında sunan Alchemy eser lideri Rob Boyle paydaşlık hakkında şunları söyledi:

“Alchemy altyapısı, geliştiricilerin sonsuz ölçeklenebilirlik, doğruluk ve güvenilirliğe sahip rastgele bir dApp oluşturmasını kolaylaştırıyor. Yarının merkeziyetsiz uygulamalarını güçlendirecek daha âlâ bir web3 oluşturma çağını teşvik etmek için Astar ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz.”

0x, Aave, dYdX , OpenSea ve Nifty Gateway üzere Ethereum’daki tanınan uygulamalar tarafından ölçeklendirme muhtaçlıkları için kullanılan Alchemy; Şubat ayında 10.2 milyar dolarlık bir değerlemeyle 200 milyon dolar topladı. Astar iş birliğiyle de hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu