ENS Kayıtları 1.8 Milyonu Aştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ethereum Name Service (ENS) kayıtları bugüne kadar 2 milyona yakın kullanıcıya ulaştı. Cardano güncellemesi ve Ethereum Merge üzere mevzular gündemdeki hareketliliği artırıyor. ENS alan sahipliği tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıktı.

ENS alan sahipliği Temmuz ayında 378 bin yeni kayıtla 1.8 milyonun üzerine çıkarken; Ethereum Merge artıştaki kilit oyuncu olarak gösterildi.

İlginizi Çekebilir

ENS Kayıtları Ethereum Merge Sayesinde Artıyor

ENS Domains’e nazaran kayıtlardaki artış, Ethereum geliştiricilerinin önümüzdeki ay hazırlandığı birleşmenin bir getirisi. Daha evvel ETH‘nin piyasa hacminde, NFT’lerinde ve gas fiyatlarında artış yaşandığı açıklanmıştı.

ENS Domains çatı şirketi olan True Names Limited’in İcra Yöneticisi Khori Whittaker, artışın daha organik olduğuna inanıyor. Whittaker’e nazaran şirket, Arapça ve İspanyolca konuşan topluluklar da dahil olmak üzere ENS ekosisteminde İngilizce konuşamayan toplulukların varlığında da bir artış görmeye başladı.

ENS Domains’in rekor alan sahipliği sayısını açıkladığı tweetinde; 5 bin 400 ETH (yaklaşık 8.8 milyon dolar) gelir ve en az bir ENS ismi kullanan 48 bin yeni Ethereum hesabı ve ayrıyeten geçen ay OpenSea’deki alan satış hacminin yüzde 99’undan fazlasını görüldüğü yer aldı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu