SHIB İşlemleri 15 Aylık Süreden Sonra Toparlandı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Uzun süren düşüşten sonra SHIB toparlanmaya dair sinyaller verdi. Göğüs kripto paralarından olan Shiba Inu (SHIB) piyasadaki durum sebebiyle satıldı ve fiyatı epey düştü. Tüm piyasanın düşmesi bir yana SHIB’in fiyatı ilginin göğüs coinlerden kaymasıyla daha da geriledi.

Diğer kripto paralar üzere SHIB de Temmuz ayında az da olsa paha kazandı ve bununla birlikte süreç sayısında artış oldu.

İlginizi Çekebilir

SHIB’in Azalan Değeri

İlk çıktığında tüm gözler üzerinde olan SHIB. Çıktığında piyasada bir hareket yakalayıp hayli yükselmişti. SHIB geçtiğimiz Ekim ayında en yüksek bedeline ulaştı. Buna ek olarak Ekim 2021’de süreç hacmi olarak da doruğunu görmüştü. ATH yaptığından beri süreç hacmi ve bedel olarak düşmeye devam eden SHIB Temmuz ayıyla birlikte toparlanma sinyalleri vermeye başladı.

SHIB’in Network Gelişimi

İlginin düşmesiyle birlikte SHIB geliştiricileri blockchaine yeni bir şeyler ekleme muhtaçlığı duydu. Örnek olarak SHIB geliştiricileri geçtiğimiz günlerde ShibaVerse’yi akabinde duyurdu. Akabinde SHIB oyunu Shiba Eternity’i duyurdu çok yakında Google Play ve App Store’de yayınlanacağını söyledi.

Ayrıca SHIB birçok Marvel sinemasında çalışmış görselleştirme firması The Third Floor (TTF) ile iştirak kurduğunu da açıkladı. Mutabakat kapsamında TTF SHIB’in metaverse dünyasını dizayn edecek. Ağın geliştirilmesinin SHIB’e az da olsa yararı olduğunu söylemekte fayda var. Bilhassa tokenin geçen yıl meteorik yükselmesinden sonra tokenin güçlü kullanımının olması tenkitleri bu geliştirmede tesirli oldu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu