Solana Tabanlı NFT Platformu Magic Eden, Ethereum’a Genişliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Solana tabanlı NFT pazaryeri Magic Eden, Ethereum’a genişleyeceğini duyurdu.

Magic Eden, Ethereum NFT yaratıcılarının da Solana kullanıcılarını faydalandığı özellikleri kullanabileceğini belirtti.

Şirket ek olarak, kullanıcıların hem Solana hem de Ethereum NFT’lerini iki blokzincirinin tokenında ve zincirler ortası satın almalarını sağlayacak olan “çapraz para ünitesi ticaret ürünü” hazırlıyor.

Magic Eden’in kurucu ortağı Zhuoxun Yin, hususla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ethereum’da bir gecede tepeye çıkacağımızı düşünmüyoruz. Bu pazara alçakgönüllülükle giriyoruz ve uzun bir müddet inşa süremiz olacak.

Bununla birlikte NFT yaratıcılarının ve koleksiyonerlerinin NFT pazarında neye muhtaçlıkları olduğuna dair güçlü bir hipotezimiz var”

Magic Eden’in Ethereum’a genişlemesi, platform için büyük değer arz ediyor. Solana tabanlı NFT ticaretinin %90’ını elinde bulunduran Magic Eden, artık de Ethereum’dan hisse almak için faaliyet gösterecek.

Magic Eden’in Ethereum üzerinde OpenSea’ye rakip olmayı amaçlıyor. OpenSea, daha çok Ethereum tabanlı NFT ticareti ile tanınmasına rağmen, Solana Polygon ve Tezos blokzincirlerini de destekliyor.

Magic Eden, Haziran ayının sonunda 1,6 milyar dolarlık değerlemeye ulaştı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu