Kim Kardashian, EthereumMax Davasının İptalini İstedi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kim Kardashian’ın avukatları, EthereumMax (EMAX) kripto parasını teşvik ettiği teziyle Kardashian’ın da içinde bulunduğu toplu davanın iptali için karşı dava başlattı.

Kim Kardashian’ın 2021 yılında EthereumMax’ı toplumsal medya aracılığıyla tanıtarak yatırımcıları yanlış yönlendirdiği sav edildi. Kim Kardashian’ın da içerisinde yer aldığı toplu davada 10 şahsa dava açıldı. Kardashian’ın hukuk takımı, Kim Kardashian ve öteki Amerikalı ünlüleri gaye alan toplu dava şikâyetinin iptali için bir dava açtı.

İlginizi Çekebilir

Kim Kardashian Toplu EthereumMax Davasına Karşılık Verdi

Kardashian, Haziran 2021’de EMAX projesini tanıtan Instagram kıssa gönderileri yayınlamıştı. Tanıtım akabinde EthereumMax’in pahası daha sonra kıymetli ölçüde düştü ve birçok kişi elinden çıkardı.

Yatırımcıları yanlış yönlendirdiği tez edilen Kardashian, Floyd Mayweather ve öteki sekiz kişinin listelendiği yepyeni mahkeme evrakında; şirket yöneticilerinin ünlü destekleyicilerle işbirliği yaparak token ve tokenlerin çoğunluğu üzerindeki denetimleri hakkında aldatıcı açıklamalar yaptığını argüman edildi.

Kardashian’ın hukuk grubu ise toplu dava davasının reddini savunarak, influencer’a yöneltilen on argümana karşılık verdi. Kardashian avukatlarının hazırladığı evrakta, davacıların elinde Kardashian’ın Instagram gönderileri için gelir elde ettiğine dair ispat eksikliği olduğu ve EMAX’ı tanıtmak için Ethereum’da (ETH) ödeme yapıldığına dair tezlerinin temelsiz olduğu belirtildi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu