Muse Yeni NFT Albümü için Polygon’u Tercih Etti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ülke koleksiyonları, özel hizmetler, spor ve çok daha ziyadesiyle hayatımızın içine giren NFT’lerin gelişimi devam ediyor. Rock müzik kümesi Muse, bir sonraki albümünü Polygon tabanlı NFT platformu Serenade’de yayınlayacak.

2014 yılında kurulan İngiliz kümenin Serenade’de yayınlayacağı NFT albümü hudutlu sayıda oluşturulacak. Ayrıyeten, İngiltere ve Avustralya’daki listelere giren birinci NFT albüm olacak.

İlginizi Çekebilir

Muse Yeni Albümü NFT Platformu Serenade’de

Polygon takviyeli Serenade platformunda hudutlu sayıda yayınlanacak olan albüm, Muse isimli kümenin dokuzuncu albümü olarak yayınlanacak.

İngiltere’de ve Avustralya’da NFT albüm biçiminde yayınlanarak bir birincisi de beraberinde getiren Will of the People albümü 26 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Albüm, sanatkarların NFT’ye olan ilgiden yararlanmalarına yardımcı olan “çevre dostu” platform Serenade aracılığıyla satılacak.

Serenade’nin CEO’su Max Shand Decrypt’te şunları söyledi;

“Muse her vakit yenilik ve müziklerini hayranlara sunmanın sonlarını zorlama konusunda büyük bir iştaha sahipti, bu nedenle yeni albümlerinin tecrübesini yükseltmek için bu teknolojiyi kullanmak çok manalı oldu”

Son olarak bu NFT’nin birinci NFT albüm olmadığını belirtelim. O denli ki yakın vakitte Snoop Dogg ve Steve Aok ortaklaşa olarak albümlerini NFT olarak çıkarmıştı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu