Space And Time 10 Milyon Dolarlık Yatırım Topladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kurumsal ölçekte süratli ve inançlı verimli sürece için tahliller üreten birinci merkeziyetsiz data ambarı Space and Time, Framework Ventures önderliğindeki yatırım tipinden 10 milyon dolar topladı. Tıptaki ek iştirakçiler ortasında Digital Currency Group (DCG), Stratos, SamsungNext, IOSG Ventures, Alliance ve çeşitli pazar önderi DeFi, GameFi ve teşebbüs kuruluşları yer aldı.

Bu tipten elde edilen fonlar, Space and Time’ın mühendisliğini genişletmeye devam etmek ve platformun analitik yeteneklerini ve ağını daha da geliştirmek için kullanılacak.

İlginizi Çekebilir
Space And Time 10 Milyon Dolarlık Yatırım Topladı

Space and Time Ne Vakit Çıkıyor?

Merkeziyetsiz bilgi ambarı Space and Time, kurumsal ölçekte süratli ve inançlı data sürece için tahliller üretmek ismine veritabanı yeteneklerini ileri bir seviyeye yükseltmeye çalışıyor.

Proof of SQLTM isimli yeni, patent bekleyen kriptografik protokol ile Space and Time, blokzincir uygulamalarının büsbütün merkezi olmayan, ölçeklenebilir ve inançlı bir biçimde varlıklı, analitik içgörüler oluşturmasını sağlıyor.

Space and Time’ın veritabanı, zincir dışı sorgu sonuçlarının delillerini oluşturur ve bunları, doğrulandıkları bir doğrulama katmanına iletir. Doğrulandıktan sonra bilgiler, dApp’in sonuçlara gerçek vakitli olarak erişebileceği akıllı mukavelelere zincir üzerinde geri yüklenir.

Space and Time’ın kurucu ortağı ve CEO’su Nate Holiday mevzuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Merkeziyetsiz bakış açısıyla, ağımıza daha fazla veritabanı kümesi ve daha fazla doğrulayıcı eklemeyi planlıyoruz. Fonlar, platformun geliştirilmesini ve mühendislerin işe alınmasını kolaylaştıracak. Firmanın mühendislik takımını 40 çalışanla süratli bir biçimde artırıyoruz.

Space and Time, Aralık ayına kadar “Sınırlı Alfa Sunumu (Limited Alpha Offering)” için çalışmalarını sürdürecek. Protokolün geniş bir sürümü 2023 yılının birinci çeyreğinde ortaya çıkacak. Tamamlanmış bir halde halka açık olarak Eylül 2023’de piyasaya sürülecek.

Framework Ventures’ın Kurucu Ortağı Michael Anderson da hususa ait şu açıklamaları yaptı:

“Birçok dApp, büyük ölçülerde karmaşık dataları depolamak ve hesaplamak için hala merkezi veritabanlarına güvendiğinden, birçok DeFi ve GameFi platformu büsbütün merkezi olmayan değildir”

Chainlink Labs’in Startup with Chainlink programının bir modülü olarak kuluçkalanan Space and Time, akıllı mukavele uygulamalarına genişletilmiş, kurumsal seviyede kullanım senaryoları getirmek için zincir içi ve zincir dışı bilgileri birleştirmek için Chainlink’i kullanan merkezi olmayan bir bilgi platformudur.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu