Polygon Adres Sayısı 2. Çeyrekte Yüzde 12 Arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Polygon, kripto para piyasasında yaşanan çöküşe karşın yılın ikinci çeyreğinde yeni adreslerin sayısında büyüme gösterdi. Birebir devirde gerçekleşen geniş pazar satışlarının karşısında ağ adreslerinin sayısında ve süreç hacminde istikrarlı bir yükselme gerçekleştirdi.

Polygon Süreç Hacmi 284 Milyon Dolara Yükseldi

İlginizi Çekebilir

2022 yılının birinci ve ikinci çeyreğinde büyüme gösteren Polygon’un sunduğu süreç fiyatı, yüzde 50 düşerek 0.018 dolara düştü. Polygon’un kullanıcılara çok daha ucuz bir alternatif oluşturması da büyümesine epeyce katkıda bulundu.

Polygon’unn toplam süreç hacmi yılın birinci çeyreğine nazaran yüzde 4 artış göstererek 284 milyon dolara ulaştı. Ağdaki toplam eşsiz adres sayısı ise birinci çeyreğe nazaran yüzde 12 artarak 5.34 milyona yükseldi.

Yılın ikinci çeyreğinde 90 binden fazla geliştirici ile bir ortaya gelen Polygon’un büyümesinde NTF’lerin de hissesi var. OpenSea’deki toplam Polygon tabanlı cüzdan sayısı 2. çeyrekte yüzde 47 artarak 1.51 milyona ulaştı.

Projenin bilhassa son periyotta yaptığı yeni iş birlikleri de gelişimine büyük katkı sağladı. Son periyotta Kaleo, Disney, ve Circle üzere isimlerle iş birliklerini duyuran proje, bu alanda kıymetli yatırımların da kapısını açtı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu