Ripple (XRP), En Hayırsever Şirketler Arasında Yer Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Blokzinciri şirketi Ripple, en hayırsever şirketler ortasında gösterildi.

En ünlü blokzinciri şirketlerinden olan Ripple, San Francisco Business Times tarafından, San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki en cömert şirketler ortasında gösterildi.

İlginizi Çekebilir

Ripple, yaptığı yardımlarla en cömert üçüncü hayırsever şirket olarak seçildi.

Ripple’ın geçtiğimiz yıl Bay Area hayır kurumlarına yapmış olduğu nakit para yardımları 54 milyon doları aştı.

Ripple ile birlikte teknoloji şirketi Cisco ve savunma sanayi şirketi Lockheed Martin de en hayırsever kurumlar ortasında yer aldı.

Listenin zirvesinde ise Montain View merkezli bir gayrimenkul yatırım şirketi olan The Sobrato Organization yer alıyor. Şirketin yapmış olduğu yardımlar 92 milyon doları aşmış durumda.

Blokzinciri şirketi, bölgedeki ekonomik aktifliği artırmak için San Francisco merkezli bir kuruluş olan Tipping Point ile paydaşlık kurduğunu duyurmuştu. Ripple, 2018 yılında da finansal iştirak teşebbüslerine 25 milyon dolarlık fon sağlayacağını açıkladı.

Bununla birlikte Ripple’ın SEC ile olan yasal uğraşı devam ediyor. Geçtiğimiz gün Ripple Baş Hukuk Danışmanı Stuart Alderoty, SEC’in kripto şirketlerine zorbalık yaptığını tez etti.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu