Fed, Voyager Digital’i Müşterilerini Yanıltmayı Bırakması Konusunda Uyardı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Fed ve Federal Mevduat Sigorta Kurumu, Voyager’in müşterilerini yanıltmayı bırakması için bir bildirim yayımladı.

Düzenleyiciler, Voyager Digital’i şirketin hükümet tarafından sigortalandığına dair yanlış beyanlarda bulunmayı bırakmasını emretti.

İlginizi Çekebilir

Federal Rezerv ve Federal Mevduat Sigorta Kurumu, bugün yayımladığı açıklamada, şirketin başarısız olması halinde müşterilerinin fonlarının korunacağına dair her türlü beyanı durdurması gerektiğini bildirdi.

Düzenleyiciler, bu beyanların taammüden yapıldığını ve fonlarını Voyager’e yatıran müşterilerin buna güvenerek hareket ettiğini söyledi.

Voyager Digital, bu ayın başlarında iflas müdafaası için müracaatta bulunmuştu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu