Binance CEO’su, Kripto Sektörünün 9 Ay Önceye Kıyasla Çok Daha İyi Bir Yerde Olduğunu Düşünüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto kesiminin birçok kripto paranın ATH yaptığı 9 ay öncesine kıyasla çok daha düzgün bir yerde olduğunu söyledi.

“Aslında şu anda sanayinin 6-9 ay öncesine kıyasla çok daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Gerçek uygulamalar geliştiren beşerler dalda kalmaya devam ediyor”

İlginizi Çekebilir

Zhao, kripto yükselişinin sırf spekülatör olan şahısları bu alana çektiğini söyledi. Binance CEO’suna nazaran bunun ölçüsü kaçtı ve bir düzeltme kaçınılmazdı. Zhao, “Genellikle piyasalar her iki tarafta de çoka kaçar” sözünü kullandı.

Kripto paraların toplam piyasa pahası Kasım ayının başında 3 trilyon dolar düzeyini gördü ve Bitcoin 69.000 dolar düzeyine kadar yükseldi. Lakin daha sonra kripto dalında düşüş görüldü.

Özellikle Terra çöküşünün akabinde bölüm büyük bir darbe aldı. Kesimin önde gelen blokzincirlerinden birinin çöküşü, bir domino tesirine neden oldu.

Zhao, kripto para piyasasının sırf teknolojiye inananları çekmesi gerektiğine inanıyor. Bu sebeple de kripto para piyasasının düşüş yaşamasına da olumlu bir açıdan bakıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu