Ethereum’daki (ETH) Artış, Long İşlemleri Yaktı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para piyasalarında hareketlilik sürerken Ethereum yüzde 16 arttı; yükselen Ethereum long süreç açan yatırımcıları üzdü. O denli ki ABD Merkez Bankası’nın (Fed) beklendiği üzere faiz oranlarını 75 baz puan artırmasıyla kripto piyasaları son 24 saatte yükselişe geçti. Fed duyurusunun akabinde Bitcoin bir noktada yüzde 10 yükselirken, Ethereum yüzde 16 kadar yükseldi. Bu noktada tasfiyeler de kendisini göstermeye başladı.

Ethereum’daki (ETH) Artış, Long İşlemleri Yaktı

Ethereum (ETH) Yükseldi, Long süreçler Tasfiye Edildi

İlginizi Çekebilir

CoinGecko bilgilerine nazaran, 28 Temmuz itibariyle toplam kripto para piyasası pahası, yüzde 7 artarak 1.052 trilyon doların üzerine çıktı. Bu yükselişte en büyük tesir elbet Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tarafından gerçekleştirildi. O denli ki Bitcoin (BTC) 24 saat içerisinde yüzde 8 artarken Ethereum (ETH) yüzde 11 artış yaşadı. Bu noktada 24 saatte gerçekleşen tasfiye ölçüsü haberimizin yazımı prestijiyle 388 milyon doları aştı.

En büyük tasfiyeler 170 milyon dolar ile Ethereum’da yaşandı. Toplamda 92.000’in üzerinde yatırımcı tasfiye olurken tasfiyelerin yüzde 51’i Okex’te gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen tasfiyelerin yüzde 64.96’sı ise long durumda yaşandı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu