Mastercard, Blockchain Australia İle İş Birliğine Gidiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto ekosistemleri büyürken, klâsik şirketler de teknolojik yeniliklerden uzak kalmıyor. Merkeziyetsizliğin getirdiği yenilikçi yaklaşıma sıcak bakan şirketlerden birisi de Mastercard. Daha evvel kripto şirketleriyle bir ortaya gelen Mastercard bu sefer Blockchain Australia ile ortak oluyor.

Mastercard, Blockchain Australia ile Anlaştı

İlginizi Çekebilir

Blockchain teknolojisi ile dijital iktisada katılan Avustralyalı işletmeleri ve iş profesyonellerini temsil eden Blockchain Australia, birçok kripto şirketiyle iştiraki bulunan ABD’li Mastercard’la muahede yaptı.

İş birliği muahedesi, Mastercard’ın Blockchain Australia’yla mahallî dijital finans alanındaki erişimini daha da genişletmek için birlikte çalışmasını içeriyor.

Blockchain Australia tarafında ise Avustralya’nın Blockchain ekosistemini ölçeklendirmek, teminat altına almak, uzmanlar ve öteki işletmeleri savunmak, eğitmek, yükseltmek ve onlarla temas kurmak için Mastercard ile iş birliği yapılacak.

Blockchain Australia hususla ilgili açıklamasında şunlara yer verdi:

“Mastercard ve Blockchain Australia’nın misyonu, süreçleri inançlı, kolay, akıllı ve erişilebilir hale getirerek herkese her yerde yarar sağlayan kapsayıcı, dijital bir ekonomiyi birbirine bağlamak ve güçlendirmektir.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu