Ark Investment, 1.4 Milyondan Fazla Coinbase Hissesi Sattı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüş sonrası birçok şirket operasyonların aksamalara yaşadı. Ne yazık ki kimi şirketler iflas bayrağını çekmek zorunda kaldı. Bu periyotta en külfet yaşan şirketlerden biri olan Coinbase de medyaya berbat haberlerle yansımaya devam ediyor. Son olarak Ark Investment Management‘ın üç fonu, Coinbase’in (COIN) toplam 1.4 milyondan fazla payını sattı.

Ark Investment, Coinbase Paylarını Elden Çıkarıyor

İlginizi Çekebilir

12 Mayıs tarihinde Ark Investment Management’ın üç fonu, Coinbase Global’in (COIN) toplam 546.579 payını daha satın almıştı. Ark Investment tarafından satın alınan paylar yaklaşık 2.9 milyon dolar kıymetindeydi. Lakin ortadan geçen 3 ayın akabinde şirket elindeki payları sattı. Bunun ardındaki en büyük sebeplerden birisi de iflas savları ve piyasalar nedeniyle Coinbase paylarının son 3 ayda yüzde 60’ın üzerinde kıymet kaybetmesi olarak görülüyor.

Coinbase payları yüzde 21.08 düşüşle 52.93 dolardan kapandı. Salı günkü kapanış fiyatına nazaran, elden çıkarılan payların pahası 75 milyon doların üzerinde olmuş olacak. 

Son olarak Ark’ın elindeki COIN payını yahut fonun toplam yatırımlarının yüzde 0.6833’ünü sattığını belirtelim.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu