Barry Silbert, Ethereum (ETH) Merge’i İçin Heyecanlı Olduğunu Dile Getirdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Digital Currency Group’un kurucusu Barry Silbert, Ethereum (ETH) Merge’i için hayli heyecanlı olduğunu söyledi.

Açıklamayı Twitter üzerinden yapan Silbert, şu sözleri kullandı:

İlginizi Çekebilir

“Ethereum merge’i için epeyce heyecanlıyım. Bunu kim varsayım edebilirdi ki?”

Ethereum’un Proof-of-Stake’e geçişinin akabinde en büyük ikinci blokzinciri, güç tüketimini büyük ölçüde azaltacak. Verimliliğin %99 oranında artacağı söz ediliyor.

Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) üzere kıymetli rakiplerin ortaya çıktığı bir ortamda, Ethereum yükseltmesinin en büyük ikinci blokzincirini ne biçimde etkileyeceği merakla bekleniyor.

Ethereum’un bölümdeki hakimiyetini muhafazası için ölçeklendirilmesi kritik bir ehemmiyet taşıyor.

Vitalik Buterin’in açıklamasına nazaran Merge’den sonra Ethereum sadece kısmen tamamlanmış olacak. İlerleyen devirlerde de değerli güncellemeler gelecek.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu