İsviçreli İş Seyahati Şirketi Kuoni Travel, Bitpay ile Anlaştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para dalı yeni iştirakle ile birlikte günden güne büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ile birlikte birçok şirket ödeme seçenekleri ortasında kripto paraları dahil ediyor. Bu noktada ise aracı şirketlerin kıymeti daha da artıyor. Son olarak İsviçreli iş seyahati şirketi Kuoni Business Travel, Bitpay ile anlaştı.

İsviçreli İş Seyahati Şirketi Kuoni Travel, Bitpay ile Anlaştı

Kuoni Business Travel, Kripto Ödeme Hizmeti BitPay ile Paydaşlık Kurdu

İlginizi Çekebilir

1906 yılında kurulan İsviçreli seyahat şirketi Kuoni Business Travel, kripto ödeme hizmeti BitPay ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. Duyurulan bu işbirliği sayesinde, iş seyahati şirketi Kuoni’nin müşterileri artık hizmetler için kripto para üniteleri kullanarak ödeme yapabilecek. Şu anda BitPay aracılığıyla ödeme için 7 adet kripto mevcut. Bunlar ise Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Wrapped Bitcoin (WBTC) olarak karşımıza çıkıyor.

Konu hakkında konuşan seyahat şirketinin lideri Manjunath Ravivarma, kriptoyu bir ödeme aracı olarak benimseyerek Kuoni’nin çağdaş dijital metotlarına olan ilgiye yanıt verdiğini söyledi.

Diğer taraftan kripto para ünitelerinin bir ödeme aracı olarak kabul edildiğine dair haberler artık eskisi kadar tesir yaratmıyor. Görünüşe nazaran her geçen gün daha fazla şirket, bu çeşit yeniliklerin sunduğu rekabet avantajlarını anlıyor ve buna nazaran hareket ediyor. Bu da kriptonun gelişimini hızlandırıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu