Ripple ve FOMO Pay Ortaklıklarını Duyurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

ABD’li blockchain şirketi Ripple, faaliyetlerini güçlendirmek için yeni iştiraklerin altına imza atmaya devam ediyor. Yakın vakitte QNB işbirliğiyle havale hizmetini Filipinler’e kadar genişleten Ripple’nin yeni ortağı ise FOMO Hisse oldu.

Ripple’a Yeni Ortak Singapur’dan

İlginizi Çekebilir

QNB ile birlikte Asya ülkelerine gerçek kapılarını açan Ripple, Singapur merkezli ödeme kuruluşu FOMO Hisse ile paydaşlık muahedesi imzaladı. Bu mutabakatla Ripple, Asya’daki hizmetlerini genişletirken, e-ticaret, telekom, perakende ve turizm kesimlerinde uzunluk gösteren FOMO Hisse ödeme prosedürlerini verimli hale getirecek.

İki şirket ortasındaki mutabakata nazaran; FOMO Hisse, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) teknolojisinden yararlanarak, euro ve dolar için likidite takviyesi sağlayarak hazine ödemelerini güzelleştirecek. Ripple cephesinde de artan iştirakler sayesinde geniş bir faaliyet alanı oluşmuş olacak.

Şirketin artık uygun fiyatlı ve neredeyse anında ödemeler yapabileceğini belirten FOMO Hisse Kurucusu ve CEO’su Louis Liu;

“Müşterilerimize farklı para ünitelerinde daha verimli ve uygun maliyetli ödeme modları sunmayı amaçlıyoruz. Dünya çapında EUR ve USD cinsinden uygun fiyatlı ve anında ödeme elde etmemizi sağlayan hazine idaresi için Talep Üzerine Likidite’den yararlanmak üzere Ripple ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” diyerek iştirak hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu