Bored Ape Geliştiricileri, Davayla Karşı Karşıya Kalabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun geliştiricisi Yuga Labs, bir dava ile karşı karşıya kalabilir.

Yuga Labs, bir toplu dava ile karşı karşıya kalabilir. Bir küme yatırımcı, firmanın token’larını uygunsuz bir biçimde tanıttığını ve insanları satın almaları için kandırdığını sav etti.

İlginizi Çekebilir

Yuga Labs, ayı piyasasının ortasında problemlerle karşı karşıya kalan kripto firmaları ortasında yer alıyor. Yatırımcılar, Apecoin üzere birtakım eserlerin, ünlüler tarafından aldatıcı bir formda tanıtıldığını ve fiyatların bu sistemle şişirildiğini sav etti.

Sonuç olarak token’ın kıymeti düştüğünde yatırımcılar büyük kayıplar yaşadı. Bunlardan kimileri, Yuga Labs’a karşı yasal bir süreç başlatmaya çalışan ABD merkezli hukuk firması Scott+Scott’a dahi başvurdular.

Avukatlar, şirketin NFT’leri sahtekarca tanıtmasının akabinde tıpkı şeyi ApeCoin için yaptığını da ileri sürdü.

Scott+Scott, Yuga Labs’ın eserleri sebebiyle mağdur olan yatırımcıların kendilerine başvurmasını tavsiye etti.

Bored Ape yatırımcılarının ortasında Eminem, Snoop Dogg, Serena Williams, Neymar ve Justin Bieber üzere isimler yer alıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu