Japon Bankası SMBC NFT Planlarını Artırıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Japon bankası SMBC, NFT hakkında geçtiğimiz günlerde müşterilerinin ilgisini çekecek birtakım açıklamalar yaptı.

Japonya’nın en büyük bankalarından olan SMBC geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamada, NFT ve Web3 projelerini geliştirmek maksadıyla blokzincir teşebbüsü HashPort ile iş birliği yaparak daha güzel hizmet vereceğini kamuoyuna duyurdu.

İlginizi Çekebilir

Japon Bankası SMBC NFT İşinde İşlerini Geliştireceğini Belirtti

SMCB ve HashPort iş birliği kapsamında NFT’ler üzerinde birtakım çalışmalar yapmayı hedefleyen bir iş labaratuvarın kurulacağı belirtildi.

Geçtiğimiz mart ayında, Japonya’nın en büyük bankalarından birisi olan Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) NFT piyasasını genişletmek ve geliştirmek emeliyle oyun yazılımı şirketi olan Animoca Brands ile iş birliği yapmıştı. Ancak işler beklendiği üzere gitmedi.

Japon Bankası SMBC NFT Planlarını Artırıyor

MUFG geçtiğimiz şubat ayında çok fazla getirisi olmadığını sav ederek blokzincir ödeme seçeneğini askıya alacağını da belirtmişti. Kasım ayında ise Japonya’nın en büyük bankalarının olduğu topluluk olan bir sanayi formu, banka cüzdanları tarafından desteklenen yeni bir kripto para ünitesi mümkünlüğünü ayrıntılı bir biçimde araştırmak için teknik bir inceleme raporu yayımlamıştı.

Japon bankası SMBC NFT planları hakkında çok fazla ayrıntıya girmeyi tercih etmedi. İlerleyen vakitlerde gerekli açıklamalar yapıldığında sizleri bilgilendireceğiz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu