DeFi, Ayı Piyasasından Çıkıyor: Gnox (GNOX), Dogecoin (DOGE) ve Avalanche (AVAX) (Sponsorlu)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Tüm kripto para ünitelerinin toplam piyasa pahası, 5 Nisan’da dört ayın en yüksek düzeyi olan 2.2 trilyon dolardan mayıs ayının başlarında 1.7 trilyon dolara düştü. Bu da yüzde 20’den biraz daha fazla bir düşüş demek.

O vakitten beri, kripto para ünitelerinin fiyatı bir ayı piyasasında. Esasen düşük olan bu düzeyle karşılaştırıldığında, piyasa, 12 Mayıs’a kadar yüzde 23 daha düşerek ve o vakitten beri büyük ölçüde değişmeden daha da düşmeye devam etti.

İlginizi Çekebilir

Buna karşın, ayı piyasasında yeterli performans gösteren kimi DeFi projeleri var. Gnox, Dogecoin ve Avalanche, en güzel kripto para üniteleri ortasında yer bulan en uygun DeFi projeleri olarak sıralanıyor.

Gnox (GNOX)

Gnox, kripto dünyasında son haftalarda kıymetli kazanımlar elde eden birkaç kripto paradan biri ve son derece yükseliş görünümüne sahip. Yalnızca bir ayda yüzde 63’ten fazla arttı. Güçlü iş modeli ve kullanım durumları ile kripto yatırımcılarını çekmeye devam ediyor.

Gnox birebir vakitte DeFi yatırım alanı için büyük manalar söz edebilecek son derece değerli bir projedir, münasebetiyle yalnızca kısa vadeli fiyat potansiyeline sahip değildir. Eşi gibisi olmayan ve kolaylaştırılmış platformu, tertipli yatırımcıların gerçek pasif gelir getirilerinin keyfini çıkarmasını kolaylaştırır. Ve bu özellikler dizisi, dijital finansı ana akıma yönlendirmede kritik kıymete sahip olabilir.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin’in fiyatı, aslında öbürleri kadar dalgalanmadı. Geçen hafta nispeten sabit kaldı ve 0.06 dolar düzeyi civarında gezindi. Düşük likiditeli bir hafta sonu bile bu gidişatı değiştiremedi.

Sonuç olarak, göğüs kripto para ünitesi son ayı trendi sırasında en güzel performans gösterenlerden biri oldu.

Avalanche (AVAX)

Avalanche, birkaç yıl evvel tanıtıldı. Blokzincir geliştiricilerine barındırma hizmetleri sunan ve DeFi’nin başlatılmasıyla ilgilenen bir platform olarak tanımlayabiliriz. Çoğunlukla Ethereum ile uyumlu olan Avalanche, süratli süreç müddetlerinde başarılı oluyor.

Çok sayıda ekosistemin bir modülü olduğu için, Avalanche’a yüksek talep var. Şu anda 24.24 dolardan süreç gören Avalanche’ın 2025 yılına kadar kademeli olarak artmasını engelleyen hiçbir şey yok.

Gnox hakkında daha fazla bilgi için:

Join Presale:
Website: https://gnox.io
Telegram: https://t.me/gnoxfinancial
Discord: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB
Twitter: https://twitter.com/gnox_io
Instagram: https://www.instagram.com/gnox.io

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu