Amerikan Kanser Derneği, Dogecoin (DOGE) Bağışlarının Popüler Olduğunu Açıkladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kanser hastalığını ortadan kaldırmaya odaklanan istekli sıhhat kuruluşu American Cancer Society (ACS), Dogecoin’in (DOGE) en çok bağışlanan kripto paralardan biri olduğunu açıkladı.

En tanınan göğüs token, ACS tarafından alınan tüm bağışların %4’lük kısmını meydana getiriyor. Dernek Mayıs 2021’den beri Dogecoin bağışlarını kabul ediyor.

Kuruluş, kripto bağışları için bir kripto para bağış tahlili olan The Giving Block ile birlikte çalışıyor.

ACS, geçtiğimiz yıl kanser araştırmalarını ilerletme gayesiyle 1 milyon dolar toplamak için kampanya başlattı. Gayeye bu yılın başlarında ulaşıldı. Kuruluşa nazaran kripto bağışları da değerli bir yer tuttu.

Gönüllü sıhhat örgütü, 1913 yılında New York’ta hekimler ve iş adamları tarafından kuruldu.

Meme token’lar 2021’deki boğa rallisinin akabinde yardım kuruluşları ortasında da tanınan hale geldi. Dünyanın en büyük göğüs kanseri yardım kuruluşu Susan G. Komen, Aralık ayı sonlarında Dogecoin ve Shiba Inu (SHIB) ile bağış kabul etmeye başladı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu