Crypto.com’a Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan Onay

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para borsası CryptoCom, Kıbrıs Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’ndan (CySEC) düzenleyici onayı aldı. Alınan bu onay, borsanın Avrupa’daki varlığını güçlendirmesine yardımcı olacak.

Crypto.com, Kıbrıs Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’ndan Onay Aldı

İlginizi Çekebilir

Kıbrıs’ın menkul değerler ve borsa komitesi CySEC, dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Crypto.com için gerekli düzenleyici onayını verdi. Crypto.com daha evvel de Yunanistan Sermaye Piyasası Komisyonu’ndan kayıt, İtalya’da Organismo Agenti e Mediatori’den (OAM) kayıt, Singapur Para Otoritesinden Büyük Ödeme Kuruluşu Lisansı için prensipte onay almıştı.

Alınan bu onayla birlikte Crypto.com, Kıbrıs‘ta bulunan müşterilerine lokal düzenlemelere uygun halde birçok eser ve hizmet sunmaya başlayacak.

Crypto.com’a Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan Onay

Konuya dair Crypto.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek şöyle konuştu:

“Avrupa, Crypto.com için öncelikli bir bölgedir ve pazardaki devam eden genişlememiz, düzenleyicilerle ahenk ve işbirliğine bağlılığımızın bir delilidir. Eserlerimizi ve hizmetlerimizi daha fazla müşteriye genişletirken devam eden ilerlememizde bir sonraki kıymetli adım Kıbrıs’taki kaydımızdır”

Bu ortada borsa daha evvel de Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu’ndan Sanal Varlık Lisansı için de onay almıştı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu