Zipmex Para Çekme İşlemlerini Tekrar Aktif Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Zipmex, para çekme ve yatırma süreçlerini tekrar aktifleştirecek, ticaret süreçleri ise bir sonraki duyuruya kadar devre dışı kalacak.

Kripto para borsası Zipmex, piyasadaki hareketlilik nedeniyle geçtiğimiz gün para çekme süreçlerini askıya aldığını belirtmişti. Artık ise şirket, para çekme sürecini tekrardan faal hale getirmek için çalışmalara başladığını hatta bu husus hakkında da tüm seçenekleri araştırdığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Zipmex Para Çekme Sürecini Tekrardan Başlattı

Kripto para dünyasında iniş çıkış çok fazla olduğundan ötürü kimi borsalar küçülmeye gitti. Kimileri ise para çekme süreçlerini askıya alarak ziyanı düşük düzeye indirmeye çalıştı. Geçtiğimiz gün ise Zipmex de resmi Twitter hesabından bir açıklama yaparak, para çekme süreçlerini askıya aldı.

Açıklama ise şu haldeydi;

“Değişken piyasa şartları da dahil olmak üzere denetimimiz dışındaki şartların bir kombinasyonu ve kilit iş ortaklarımızın bunun sonucunda ortaya çıkan finansal zorluklar nedeniyle, platformumuzun bütünlüğünü korumak için, bir sonraki duyuruya kadar para çekme süreçlerini duraklatacağız”

Şirket bu açıklamayı yaptıktan sonra para çekme süreçlerini pasif hale getiren şirketler kervanına katılmış oldu. Lakin bugün geçtiğimiz saatlerde şirket resmi Twitter hesabından açıklama daha geldi.

Zipmex Para Çekme İşlemlerini Tekrar Aktif Ediyor

Yapılan açıklama şöyle;

“21 Temmuz 2022 saat 18:00’de (GMT+7) para çekme ve para yatırma süreçlerini yine faalleştireceğiz. Ticaret süreçleri bir sonraki duyuruya kadar devre dışı olacak.”

Şirket Türkiye saati ile bugün 22.00’da para çekme süreçlerini tekrardan etkin hale getirecek lakin ticaret süreçleri bir sonraki duyuruya kadar devre dışı kalacak. Ayrıyeten şirket, açıklamalarına şu biçimde devam etti;

“Dağıtım ortaklarımıza yatırılan fonlarımızın ve varlıklarımızın birçoklarını geri aldı. Ayrıyeten kalan ödenmemiş varlıklar için durumu çözmek için etkin olarak çalışıyoruz. Operasyonlarımız üzerinde de maddi bir olumsuz tesir katiyetle olmadı”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu