Zipmex de Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para borsası Zipmex, platformdaki para çekme süreçlerini bir sonraki duyuruya kadar askıya aldığını açıkladı. Son vakitlerde kripto para piyasasında yaşanan düşüşlerden sonra şirketler de güç günlerden geçiyor. Bu sıkıntı günlerde para çekme süreçlerinin askıya alınması atağını sık sık görür oldu.

Zipmex Para Çekme Süreçlerini Durdurdu

İlginizi Çekebilir

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşlerden sonra birtakım şirketler küçülmeye gitti. Kimileri ise iflas bayrağını çekti. Piyasada ayakta kalmaya çalışan şirketler, kendilerine en uygun hamleyi yapmak için çalışmalar yapmaya devam ediyor. Kripto para borsası Zipmex‘ten de kısa müddet evvel para çekme süreçlerini durdurduğuna dair bir açıklama geldi.

Şirket hususla ilgili Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada şu kelamlara yer veriliyor:

“Değişken piyasa şartları da dahil olmak üzere denetimimiz dışındaki şartların bir kombinasyonu ve kilit iş ortaklarımızın bunun sonucunda ortaya çıkan finansal zorluklar nedeniyle, platformumuzun bütünlüğünü korumak için, bir sonraki duyuruya kadar para çekme süreçlerini duraklatacağız”

Bu açıklamayla birlikte para çekme süreçlerini askıya alan şirketler ortasında Zipmex de katılmış oldu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu