Reef Finance (REEF) Neden Yükseliyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Reef Finance (REEF), son 24 saatte yüzde 18’e yakın yükseliş yaşadı. 87 milyon dolarlık piyasa kıymetine sahip olan Reef Finance (REEF) neden yükseliyor? Bu ortada kripto para ünitesinin yerli borsalardaki 24 saatlik süreç hacmi de 80 milyon TL’ye yaklaştı. Haberin devamında REEF Coin geleceği ile ilgili varsayımları de bulabilirsiniz.

Reef Finance (REEF) Neden Yükseliyor?

İlginizi Çekebilir

Reef, 19 Temmuz günü 2022 yılının ikinci çeyreğine dair bir rapor yayımladı. Yayımlanan raporda projenin 3 aylık süreçte attığı adımlar hakkında ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Reef bu geçen devirde birçok yenilik yaptı. Binance’te Reef Chain entegrasyonu, Stake Programı, Reef kartının kullanıma sunulması bunlar ortasında yer alıyor. Ayrıyeten Twitter’da da 230 binden fazla takipçiye ulaştı.

Binance’teki Reef Chain entegrasyonu ve kıymetli kilometre taşları ile ilgili açıklamalar REEF fiyatına tesir etti. Başka yandan Reef’in kartı, Bannx isimli fintech kuruluşunda kullanılmaya başladı. Yeni kart ile atılan bu adım da tekrar REEF’e olumlu tesir etti.

REEF Coin Geleceği

REEF Coin geleceği için varsayımlardan evvel piyasa pahasına nazaran 300’üncü olan REEF’in son 30 gününe bakalım.

Kripto para ünitesi son 24 saatte yüzde 18’e yakın bir yükseliş yaşadı. Bu yükseliş 7 günlük süreçte yüzde 38.5 düzeyinde. Son 14 günde yüzde 29.2 paha kazanan REEF, alıcısına son 30 günde ise yüzde 32’lik bir getiri sağladı.

Reef Finance (REEF) Neden Yükseliyor?

InvestorsObserver’a nazaran REEF, birkaç gün evvel 0,00357 dolarlık dayanak ve 0,003896 direnç düzeylerinin üzerine çıktı. REEF için beklentiler Ağustos 2022’de 0,015 doları göreceği istikametinde. Eylül 2022’de ise Reef Card’ın daha geniş kullanım alanına yayılmasıyla bir hareketlilik daha olabilir. REEF için eylül fiyat varsayımı 0,021 dolar. Bunlar Business2Community’de yer alan varsayımlar. AMB Crypto ise perspektifi biraz daha geniş tutuyor. REEF’in Ocak 2027’de en düşük 0.084 dolardan en yüksek ise 0.096 dolardan süreç görebileceğini söylüyor.

Bunların yalnızca kestirim olduğunu ve kripto para piyasasında her an her şeyin olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Son olarak,

Yerli borsalara bakacak olursak REEF, Paribu ve Bitexen de listeleniyor.

Paribu’da 0,0776 TL’den süreç gören REEF, son 24 saatte yüzde 18’e yakın yükseldi ve süreç hacmi 38 milyon TL’nin üzerinde. Öbür yandan REEF, Bitexen’de de 0,0771 dolardan süreç görüyor ve süreç hacmi 37 milyon TL’nin biraz üzerinde.

Reef Finance (REEF) Neden Yükseliyor?

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu