“Amazon.Eth” Alan Adına 1 Milyon Dolarlık Teklif Verildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Amazon isimli ENS adresi, 1 milyon dolara alıcı buldu.

Ethereum Name Services, popülerliğini artırmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü birçok şirket, alan isimlerine büyük ölçülerde para harcamış durumda.

İlginizi Çekebilir

Amazon’un ENS adresi de misal biçimde epey yüklü bir ölçüye alıcı buldu. Anonim bir alıcı, ENS adresini satın almak için OpenSea üzerinden 1 milyon dolarlık teklif verdi.

“Amazon.Eth” Alan Adına 1 Milyon Dolarlık Teklif Verildi

18 Ekim 2019’da “amazon.eth” isimli ENS alan ismi, 100 ETH (o devirde 20.000 ABD doları) karşılığında alıcı buldu. Daha sonra 8 Şubat 2022’de bir diğer anonim isim amazon.eth ENS alanını 33 ETH (102.000 ABD doları) karşılığında satın aldı.

ENS alan ismi teklif veren adrese satıldığı takdirde, Şubat ayında bu salımı gerçekleştiren kullanıcı %1.000 kar elde etmiş olacak. Satışın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği şimdi belgisiz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu