Senatör Lummis: Kripto Düzenlemesi Önümüzdeki Yıla Ertelenebilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

ABD’li senatör Cynthia Lummis, BloombergCrypto’ya kıymetli açıklamalarda bulundu. Wyoming senatörü Lummis, kripto para düzenlemesinin muhtemelen gelecek yıla ertelendiğini belirtti.

ABD’li Senatör Lummis’den Kıymetli Kripto Açıklaması

İlginizi Çekebilir

Birçok ülke kripto para piyasasının düzenlenmesi için gerekli adımların atılmasını savunuyor. Lakin buna karşın birden fazla ülkeden hususla ilgili net bir atılım şimdi gelmedi. ABD’li Wyoming senatörü Cynthia Lummis, Bloomberg’in canlı yayınına katılarak mevzu hakkında açıklamalarda bulundu. Senatör Lummis, kripto para düzenlemesinin muhtemelen önümüzde yıla ertelendiğini aktardı.

Senatör Cynthia Lummis, kripto düzenlemesinde global bir iş birliğinin olması gerektiğinin altını çizerek şunlar söyledi:

Düzenleyicilerin iş birliği içerisinde bir karara vararak, teşebbüslerin ve yeniliklerin önünü kapatmadan yatırımcıları muhafazaları gerekiyor.

Senatör Lummis: Kripto Düzenlemesi Önümüzdeki Yıla Ertelenebilir

Geçtiğimiz mart ayında New York senatörü Kirsten Gillibrand ile birlikte düzenleyici netliğe odaklanan bir yasa tasarısı üzerinde çalıştıklarını duyuran senatör Cynthia Lummis, bölümün gelecekte nasıl düzenlenmesi gerektiğine dair geniş tabanlı bir çerçeve sunacağını vurgulamıştı. Tasarı, kripto kesimine büyük bir vergi yükü getiren tartışmalı altyapı yasası ile tasaları gidermeyi de amaçlıyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu