54 Fintech Liderinden Ethereum (ETH) Tahmini

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

54 fintech uzmanı, Ethereum (ETH) için yıl sonu varsayımlarını paylaştı. Yapılan ankete nazaran uzmanların birden fazla, ETH için 1.711 doları işaret etti.

Kripto para piyasası toparlanma yoluna girdi. Ethereum da yeşilde ve 1.500 doların üzerinde süreç görüyor. Piyasa bedeline nazaran ikinci en bedelli kripto para ünitesi olan Ethereum için kripto ve web3 dünyasından toplamda 54 fintech uzmanı, yıl sonu tahmini yaptıkları bir ankete katıldı.

54 Uzmana Ethereum (ETH) için Kestirimi Soruldu

Finbold‘da yer alan habere nazaran, 50’den fazla fintech uzmanı Ethereum’un 2025 yılında 5.739 dolardan, 2030 yılında ise 14.412 dolardan süreç göreceğine inanıyor. Ayrıyeten uzmanların 2022 yılı sonu için de varsayımları var. Uzmanların büyük bir kısmı Ethereum fiyatının, toparlanma sürecine girmeden evvel 675 doları görebileceği konusunda hemfikir. Sonrasında ise yılı 1.711 dolardan kapatacağı düşünülüyor.

Burada Ethereum Merge’ün de dikkate alınması gerekiyor. Kelam konusu Ethereum Merge olduğunda ETH almak için hakikat vakit olup olmadığı konusunda farklı görüşler kelam konusu.

54 Fintech Liderinden Ethereum (ETH) Tahmini

Katılımcıların yüzde 43’ü Ethereum almak için gerçek vakit olduğunu düşünüyor. Yüzde 16’sı ise satışın hakikat vakit olduğu konusunda hemfikir. Ayrıyeten yüzde 41’lik küme ise yatırımcıların hodl yapması gerektiğini savunuyor.

Katılımcıların yüzde 78’i Merge’ün Ethereum fiyatı üzerinde olumlu tesir oluşturacağını düşünüyor.

Tabii Ethereum’un düşeceğini düşünen isimler de var. CloudTech Group COO’su Kevin He de onlardan biri. He, yıl sonu varsayımlarında 750 doları işaret ediyor. Fakat o da 2025 yılında ETH’nin 5.000 doları göreceğine inanıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu