Kripto Para Piyasa Hacmi 1 Trilyon Doları Aştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para piyasaları son günlerde hayli hareketli. Bir taraftan global düzenleyicilerden tarafında regülasyon açıklamaları gelirken, başka taraftan piyasalarda yeşil mumların sayısı süratle artıyor. Bilhassa Bitcoin‘in (BTC) uzun bir mühletin akabinde 20.000 dolardan üst taraflı bir hareket yaparak 22.200 doların üzerine çıkması, öteki altcoin’leri de etkiledi. Kriptolarda bu artışlar yaşanırken de kripto para piyasa hacmi tekrar 1 trilyon doları aştı.

Kripto Para Piyasa Hacmi 1 Trilyon Doları Aştı

Kripto Para Piyasa Hacmi 3 Gün İçerisinde yüzde 20 Arttı

İlginizi Çekebilir

Kripto para piyasaları hayli değerli ve kritik bir periyottan geçiyor. Global düzenleyiciler üzerindeki regülasyon baskıları günden güne artarken, değerli şirketlerden yatırımlar da akmaya devam ediyor. Bu noktada kürsel düzenleyicilerin en büyük korkusu, bir düzenleyici arbitrajının yaşanması. Doğal olarak düzenleyiciler tarafından açıklanan bu duyurular, piyasalara da olumsuz yansıyor. Lakin bir müddettir istikametini belirleyemeyen Bitcoin (BTC), düzenleme çalışmaları sürerken yine üst istikametli bir atılım yaptı. Yaşanan bu yükseliş ile birlikte piyasalar olumlu yansıyan bu yükseliş, beraberinde kripto para piyasa hacminin 3 gün içerisinde yüzde 20 artış yaşayarak yine 1 trilyon doların üzerine çıkmasına imkan tanıdı.,

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu