Yuga Labs, Metaverse Platformu İçin Litepaper Yayınladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

NFT alanı her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu kere NFT bölümü için kıymetli çalışmalar yapan Bored Ape Yacht Club’ın ardındaki şirket Yuga Labs tarafında yeni bir gelişme yaşandı.

Yuga Labs Yeni Çalışmalar Yürütüyor

İlginizi Çekebilir

Yuga Labs, yazılım şirketi Improbable ile geliştirilmekte olan metaverse platformu için bir başlangıç ​​kılavuzu olan Otherside literatürünü yayınladı.

Yuga Labs, Metaverse Platformu İçin Litepaper Yayınladı

Yuga Labs, metaverse projesi Otherside için projenin vizyonu, geleceği ve etiğiyle ilgili bir doküman yayınladığını duyurdu.

Yuga Labs, Twitter üzerinden hususla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Bu evrak, bir başlangıç ​​kılavuzu olarak hizmet ediyor. Platformun temel unsurlarını, geliştiricilerinin yeteneklerini ve topluluk oluşturma imkanlarını kapsıyor.

Çevrimiçi alanı oluşturmak için İngiltere merkezli oyun geliştiricisi Improbable ile birlikte çalışan Yuga Labs, metaverse platformunu geliştirmek Litepaper’ı bir basamak taşı olarak görüyor.

Şirket, platformun geliştirilmesinde açık, şeffaf ve yinelemeli bir tavır sergileyeceğini, bunun da hakikat bir seyir izlemesini sağlayacağını lisana getirdi.

Ayrıca hatırlatacak olursak, geçtiğimiz mayıs ayında Yuga Labs’ın metaverse projesi Otherside NFT’leri saatler içinde tükenerek rekora imza atmıştı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu