Shiba Inu Yakım Oranı Yüzde 137 Arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Shibburn’ün datalarına nazaran, son 24 saatte 140 milyondan fazla Shiba Inu (SHIB) yakıldı. Bu yakımla birlikte Shiba Inu yakım oranı yaklaşık yüzde 137 oranında arttı.

Shiba Inu Yakım Oranı Arttı

İlginizi Çekebilir

Shiba Inu’nun (SHIB) yakılmasının maksadı SHIB’i kıt hale getirmek. Bu sayede uzun vadede göğüs kripto para ünitesinin yükselmesi sağlanabilir. Shibburn’ün datalarına nazaran, şimdiye kadar dolanımdaki toplam arzdan toplam 410.372.927.333.423 Shiba Inu yakımı yapıldı. Olağan buna karşın geçen yıl ekim ayının sonlarında ATH yapan SHIB, şimdilerde bu fiyatının yüzde 88 gerisinde.

SHIB’in dolanımdaki ölçüsüne baktığımızda 557.989.334.995,503 SHIB‘in sirkülasyonda olduğunu görüyoruz. Ayrıyeten son süreçle birlikte Shiba Inu yakım oranı da yüzde 136.7 arttı.

Balinaların SHIB Alımı Devam Ediyor

Ethereum tabanlı token’lara yatırım yapan en büyük 100 balina, yüklü ölçülerde SHIB almaya devam ediyor. Daha evvel WhaleStats tarafından yayımlanan isatistiklere nazaran, Dogecoin’den sonraki ikinci en büyük göğüs kripto para ünitesi, balinaların portföylerinde kıymetli bir yer kaplıyor.

Atılan tweete nazaran SHIB, Ethereum blokzincirinde en çok satın alınan 10 kripto para ünitesi ortasında konumlanıyor. SIHB birebir vakitte bu balinalar tarafından ABD doları muadilinde tutulan en büyük kripto para ünitesi olarak öne çıkıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu