Cardano Kurucusundan Michael Saylor’a Sert Yanıt

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA ile ilgili açıklamalarına reaksiyon gösterdi.

Monglia’nın ANCAK (Ask Me Anything) aktifliğine katılan Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA’yı bir menkul değer olarak nitelendirmesine cevap verdi.

Hoskinson, Michael Saylor’u Tona Vayes ile karşılaştırdı. Vays, Bitcoin dışında tüm kriptoları dolandırıcılık olarak isimlendiren birisiydi. Artık de Michael Saylor’ın Vayes’in yerini aldığını düşünüyor.

Cardano kurucusu, Cardano’nun Bitcoin’den çok daha merkeziyetsiz bir yapıya sahip olduğunu vurgulayarak, sadece paha deposu olarak fonksiyon gören Bitcoin’e kıyasla birçok yarara sahip olduğunu belirtti. İnsanların ADA’yı sadece spekülasyon için değil, Cardano tabanlı çeşitli eserler ve hizmetlerden faydalanmak için satın aldığının da altını çizdi.

Hoskinson ek olarak, Bitcoin’in Saylor’ın beklediği üzere çalışmadığı takdirde iflas edeceği konusunda uyardı.

Hoskinson, Saylor ile ADA’yı tartışmanın rastgele bir yarar getirmeyeceğini söylerken, Saylor’ın da içinde bulunduğu Bitcoin maksimalistleri için sert tabirler kullandı:

“İlişki kurması en güç, toksik ve işe yaramaz insanlar”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu