Kripto Piyasası Değer Kaybederken, Gnox (GNOX), BitDAO (BIT) ve DeFiChain (DFI) Kazananlar Arasında (Sponsorlu)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Piyasalar sarsılıyor ve kripto, büyüyen risksiz ortamdan en çok etkilenenler ortasında. Toplam piyasa pahası Kasım ayında 3 trilyon dolardan 1 trilyon doların biraz altına düştü. Bu düşüşün aylarca sürmesi bekleniyor, son TÜFE (Tüketici Fiyat Endeksi) raporundan gelen baskı ile enflasyon Haziran ayında kırk yılın en yüksek düzeyi olan yüzde 9,1’e yerleşti., Bu da FED’in faiz oranalrını artırmaya devam etmekten öteki seçeneğinin olmayacağı manasına geliyor. Bununla birlikte, ayı piyasasına karşın, birçok kripto projesi gelişiyor ve bu makale, rastgele bir portföyü kurtarmaya yardımcı olacak üç kripto para ünitesine yakından bakıyor.

Gnox (GNOX)

İlginizi Çekebilir

Gnox listede birinci sırada. 3. Çeyrekte BSC’ye (Binance Akıllı Zincir) token’ın protokolü, yatırımcılarına pasif gelir sağlamaya öncelik veriyor. Gnox, DeFi çıkarlarını hedefliyor ve bunları herkes için erişilebilir kılıyor. DeFi ekosisteminde randıman üretmedeki komplikasyonlar, birçok kripto sahibinin manalı bir biçimde katılmasını engelliyor. Burada ise Gnox öne çıkıyor.

Gnox protokolü, token sahipleri ismine kazanmak için denenmiş ve test edilmiş DeFi protokollerinde kullanılan bir hazine fonuna sahip. Protokol, her ay tutulan GNOX’ların sayısıyla orantılı bir sabit para toplamını dağıtır. Şu anda, üçüncü ön satış evresinde olan GNOX ve pasif gelir akışı, ayı piyasası boyunca elde tutmak için şahane bir seçim olabilir. Kripto yatırımcılarının piyasa şartlarına karşın kazanmaya devam etmelerini sağlıyor.

Kripto Piyasası Değer Kaybederken, Gnox (GNOX), BitDAO (BIT) ve DeFiChain (DFI) Kazananlar Arasında (Sponsorlu)

BitDAO (BIT)

BIT, kullanıcıların tekliflere oy vermesini ve DAO’nun gelecekteki istikametini yönlendirmesini sağlayan BitDAO’nun yönetişim belirtecidir. Bir DAO, misal prensiplere sahip bireylerin katılabilecekleri ve daha büyük bir gaye doğrultusunda çalışabilecekleri yeni bir tertip yapısını temsil eder. BitDAO, bir yatırım DAO’su ve dünyanın en büyük DAO hazine fonunun sahibidir. 2,5 milyar dolara yakın varlığı yönetiyor ve ana maksadı, merkezi olmayan ve şeffaf finansın büyümesini desteklemek. BitDAO, kripto ve blok zinciri teknolojisi giderek daha yaygın hale geldikçe, önümüzdeki yıllarda değerli bir yol gösterici güç olacak.

DeFiChain (DFI)

DeFiChain, kripto içindeki en büyük iki devden en uygun ögeleri alan bir katman protokolüdür. Bitcoin ağına katılarak onu son derece inançlı hale getirir ve Ethereum üzere akıllı mukavele yeteneğine sahiptir, temel fark çok daha ölçeklenebilir olmasıdır. DeFiChain, DeFi’nin finansal hizmetlerini uygularken Bitcoin ağının güvenliğinden yararlanan birinci projedir ve kullanıcıların borç vermelerine, ödünç almalarına, varlıkları tokenleştirmelerine ve borsalara erişmelerine imkan tanır.

Son düşünceler

Ayı piyasası, piyasa döngülerinin doğal bir tarafıdır ve yararlı bir fonksiyonu yerine getirir. Piyasadaki yutturmacaya ayak uydurarak hayatta kalan daha zayıf projeleri yok eder. Ayı piyasası, oyun alanlarını eşitler ve sadece alana kıymet katan protokollerin hayatta kalmasına müsaade verir. Bu makalede yer alan üç protokolün tümü, alana somut paha katmaktadır, bu nedenle ayı piyasasına karşı büyük muhafazalar olarak seçilmişlerdir.

Daha Fazlası İçin:
Presale’e katılın: https://presale.gnox.io/register
Web sitesi: https://Gnox.io
Telgraf: https://t.me/gnoxfinancial
Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB
Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu