Charles Hoskinson’dan Blockchain ile ilgili Değerlendirme

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para ve Blockchain teknolojisinin gelişmesi ile bir arada bu alanlar ile ilgili olarak birçok kıymetli isim açıklama yapıyor. Son olarak bir kıymetlendirme de Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson‘dan geldi. Charles Hoskinson, Blockchain‘in hükümetlerin çalışma halini ‘radikal olarak’ değiştirebileceğini söyledi.

Cardano Kurucusu: Blockchain Hükümetlerin Çalışma Formunu Değiştirecek

İlginizi Çekebilir

Kripto para piyasası toplarlanmaya devam ederken, piyasanın durumu ile ilgili olarak birçok değerli isim değerlendirmelerde bulunuyor. Son olarak Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Blockchain hakkında konuştu.

Charles Hoskinson’dan Blockchain ile ilgili Değerlendirme

Charles Hoskinson bahis ile ilgili olarak şunları söyledi:

Küresel bir toplumda, tek bir aktörün kritik şeyler ve kaynaklar üzerinde tam denetime sahip olmasını istemezsiniz. Kripto para ünitelerinin ve Blockchain teknolojisinin emeli, kamu malı olması gereken kaynakları almak ve dijitalleştirilebilirlerse, onları büsbütün açık oldukları bir duruma getirmek ve temelde bunun üzerine işletmeler kurmaktır. Lakin altta yatan altyapı artık denetim edilmiyor.

Hoskinson’a nazaran, Blockchain teknolojisi geleceği ‘radikal olarak’ değiştirebilir, dünya çapında daha yeterli hükümet hizmetleri yaratabilir ve bunları birbirleriyle birlikte çalışabilir hale getirebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu