New York Yankees, Bitcoin Yatırım Şirketi ile Ortaklık Kurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin yatırım şirketi NYDIG, profesyonel beyzbol ekibi New York Yankees ile iştirakini duyurdu.

Şirket, beyzbol kulübünün resmi bordro platformu olarak hizmet verecek.

NYDIG’in düzenlediği ankete nazaran, 30 yaşının altındaki çalışanların üçte birinden fazlası, Bitcoin ile ödeme almak istiyor.

NYDIG’in CMO’su Kelly Brewster, yapılan bu iştirakin “Bitcoin’i herkese ulaştırma” misyonunu daha da ilerleteceğini söylüyor.

Yankees İnsan Kaynakları, İstihdam ve İş Hukuku Lider Yardımcısı Aryn Sobo, iştirakin çalışanların tecrübesini güzelleştirmeye yardımcı olacağını lisana getirdi.

Kripto para şirketleri, boğa piyasası sırasında markalarını tanıtmak için birçok spor kulübüyle mutabakat imzaladı. New York Post’un raporuna nazaran ayı piyasası sebebiyle bu mutabakatların bir birçok bozulmuş durumda.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu