OKX, Dubai’de Geçici Kripto Lisansı Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto piyasasının gelişmesi ile birlikte kripto para borsaları da faaliyetlerini genişletmek için çalışmalar gerçekleştiriyor. Son olarak Kripto para borsası OKX‘e Dubai’de süreksiz bir sanal varlıklar (VA) lisansı verildi.

OKX, Dubai’de Süreksiz Lisans ile Faaliyetlerini Genişletecek

İlginizi Çekebilir

Kripto para borsası OKX, Dubai’de süreksiz bir sanal varlık lisansı aldı ve kentte dünyanın dört bir yanından kripto para ünitesi şirketlerini çekmeye çalışan bölgesel bir merkez kurmayı planlıyor.

OKX, Dubai’de Geçici Kripto Lisansı Aldı

Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu (VARA) tarafından verilen, OKX’in Dubai’ye yönelik süreksiz lisansı, makul değişim eserlerini ve hizmetlerini evvelce nitelikli yatırımcılara ve finansal hizmet sağlayıcılarına genişletmesine imkan tanıyor. Bunun yanında OKX, hem Dubai’de hem de global olarak daima genişleyen sanal varlık ekosisteminin geliştirilmesine katkıda bulunmak için Dubai’de bölgesel bir merkez kuracak.

OK Group Global Devlet Münasebetleri Sorumlusu Tim Byun, bahis ile ilgili olarak şunları söyledi:

Dubai, sanal varlıklar kesiminin düzenlenmesi kelam konusu olduğunda bir öncü ve süratle sanayi için en yeterli global merkezlerden biri haline geliyor. OKX olarak, Dubai’nin Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu’nun oluşturduğu ve BAE’nin geleceğin global iktisadını besleyen liderliğini yansıtan sağlam uyumluluk çerçevesine katılmaktan heyecan duyuyoruz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu