Hyosung America, 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti Ekliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para ünitelerinin süratli bir halde gelişme kaydetmesi ile bir arada bu alandaki çalışmalar da sürat kazanmış durumda. Son olarak elde edilen bilgilere nazaran; ATM sağlama şirketi Hyosung America, 175.000 ATM’ye ve uygulamasına kripto para satın alma hizmeti ekleyecek.

Hyosung America’dan 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti

İlginizi Çekebilir

Hyosung America, şirketin Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan 175.000 ATM’sinde kripto para satın alma özelliği ekleme hizmeti ekleyeceğini açıkladı. Bu atılımı için şirket kriptoya sağlayıcı DigitalMint ile bir iştirak muahedesi imzaladı.

Hyosung America, 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti Ekliyor

Hyosung America, DigitalMint’in kripto satın alma hizmetlerini, şirketin ATM’leri için inşa edilen API tabanlı uygulama mağazasına ekleyecek.

Bununla birlikte, DigitalMint’in hizmetlerini dahil etmek isteyip istemediklerine karar vermek belli ATM operatörüne bağlı olacak. Bu da Hyosung’un 175.000 ATM’sinin çoğunluğunun BTC alımını destekleyeceği manasına geliyor.

Hyosung America’nın CMO’su Brad Nolan, bahis ile ilgili olarak şunları söyledi:

Uygulama mağazasıyla, perakende yazılım platformumuzu kullanan rastgele bir ATM operatörü, ATM’lerinin daha fazlasını yapmasını sağlamak için DigitalMint üzere uygulamalara abone olabilir ve indirebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu