Metaco CEO’su Kripto Girişimleri için Umutsuz

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para kesimi epeyce kritik bir periyottan geçiyor. Fiyat düşüşleri, global enflasyon ve düzenleyici baskısı. Tüm bu berbat aktörlerin birleşmesi ile birlikte yatırımcıların yanında kripto odaklı şirketlerde büyük yara almış durumda. Birçok borsa ve şirket küçülmeye giderken Metaco’nun CEO‘suna nazaran kripto teşebbüslerinin birçok ayakta kalamayacak.

Metaco CEO’su Kripto Girişimleri için Umutsuz

Metaco CEO’su: Kripto Çöküşü Sonrası Kripto Şirketlerinin Yüzde 30’u Yok Olacak

İlginizi Çekebilir

İsviçre merkezli kripto para birimi şirketi Metaco’nun CEO’su Adrien Treccani, kısa bir sür evvel yaptığı konuşmasında dijital varlık piyasalarındaki son düzeltmenin muhtemelen ülkedeki start-up’ların bir kısmını ortadan kaldıracağını belirtti. 

13 Temmuz’da Swiss Info’ya konuşan Treccani piyasa çöküşünün kesimdeki işletmeler için feci sonuçlara yol açacağını belirterek, kripto başlangıç ​​sahnesinin altı ay içinde büyük olasılıkla yeni bir etaba dönüşeceğini belirtti:

“Piyasa çöküşü, birçok İsviçreli start-up için felaket olacak. Bunların yaklaşık yüzde 20 ila yüzde 30’unun öleceğini varsayım ediyorum. Önümüzdeki altı ay içinde kaybolacaklar”

Diğer taraftan Treccani, daha zayıf oyuncuları ortadan kaldıracağı için, silme sürecinin dala yarar sağlayacağını savundu. Yöneticiye nazaran son mevcut piyasa hareketi, potansiyel olarak yeni fırsatlara yol açacak bir balon patlaması. 

“Bu patlayan balon gürültüyü filtreleyecek ve piyasayı kolaylaştıracak. Normalde büyük bir çöküşün akabinde yeni fırsatlar ortaya çıkar”

Bununla birlikte kripto iş beklentilerini etkileyen piyasa hareketine karşın, birçok start-up ülke içinde dirençli olmaya devam ettiğini belirtelim.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu