Kanadalı Emlak Şirketi, Kripto Para Kabul Edecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para üniteleri birçok alanda kullanılmaya başlandı. Son olarak Kanadalı gayrimenkul şirketi Ray Junior Courtemanche’den bir atak geldi. Courtemanche, kripto para ödemelerini kabul edeceğini duyurdu. 

Yapılan bir basın açıklamasında şirket, süreçler için kripto para ünitelerinden yararlanan artan sayıda müşteri tarafından kriptoyu entegre etme gereksiniminin gerekli olduğunu belirtti. Bunun yanında devam eden ayı piyasasına rağmen Courtemanche, kripto para ünitelerini bir ödeme seçeneği olarak entegre etmenin hakikat vaktinin geldiğini belirtti. Kripto ödemelerinin kullanımı, Kanada’daki ve dünyadaki müşterileri etkileyecek.

İlginizi Çekebilir

Kanadalı Emlak Şirketi Courtemanche’den Kripto Para Hamlesi

Kanadalı gayrimenkul şirketi Ray Junior Courtemanche, kripto ödemelerini entegre ettiği için artık Bitcoin ile Kanada’da bir apartman dairesi satın alabilir.

Kanadalı Emlak Şirketi, Kripto Para Kabul Edecek

Courtemanche husus ile ilgili olarak şunları söyledi:

Giderek daha fazla insan kripto para ünitesine yöneliyor. Ben yalnızca kriptoyu kabul edebilmek için kolay ve tesirli bir yol bekliyordum.

Ayrıca Courtemanche, kripto ödemelerinin inançlı ve muteber süreçler üzere avantajlardan bahsederek klâsik ödeme seçeneklerine kıyasla ek avantajlar sağladığını belirtti. 

Ek olarak, kripto süreçlerinde aracıların ortadan kaldırılmasının daha fazla insanı farklı varlıkları benimsemeye teşvik edeceğini belirtti. 

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu