ZK.Work 10.000 IRON Ödüllü Ironfish Testnet’i Başlatıyor (Sponsorlu)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

ZK.Work Ironfish Testnet Madencilik Havuzu için geri sayım başladı. Yaklaşan ZK.Work Ironfish Testnet Madencilik Havuzuna derin bir dalış yapanlar, Ironfish ödüllerinin de sahibi olacak.

Neden ZK.Work?

İlginizi Çekebilir

ZK.Work, Sıfır Bilgi İspatı için Önder Madencilik Platformu olarak hizmet veriyor ve Aleo Testnet 2’de ikinci sırada yer alıyor. ZK’da yılların tecrübesine sahip olan ZK.Work’teki geliştirme grubu, madencilik verimliliğini en üst seviyeye çıkarmak için hem donanımı hem de yazılımı optimize etti.

ZK.Work, umut verici madencilik projeleri inşa etmek ve önde gelen madencilik havuzu olarak pozisyonunu korumak için adımlar atmaya devam ediyor. Ironfish Testnet Madencilik Havuzu da bu yolda platform için yeni bir adım.

Neler Olacak?

Ironfish test ağı havuzunun lansmanını kutlamak isteyen ZK.Work, tüm ZK.Work madencileri için 10.000 IRON’luk bir ödül havuzu oluşturdu. Bu kapsamda ZK.Work Ironfish Testnet Madencilik Havuzunda ön sırada yerini alanlar için 10.000 IRON mükafatı var. Bunun için başlangıç 15 Temmuz 2022, 12:00 UTC.

Ödül, madencilik mühletine ve her madencinin hash oranına nazaran birinci gelene birinci alır aslına nazaran günlük olarak dağıtılacak. ZK.Work’te madenciliğe başladığınız an, 10.000 IRN Mükafatı almaya hak kazanacaksınız.

Bu ortada olağanda varsayılan madencilik hizmeti yüzde 3 iken, burada yüzde 2 olarak açıklandı. Ek olarak, 10 kişiyi ZK.Work Discord kanalına davet eden herkes için madencilik fiyatı yüzde 0 olacak.

ZK.Work, Sıfır Bilgi İspatları için Önde Gelen Madencilik Platformudur ve gelecek planları için daima olarak kaliteli ZK projeleri arıyor. Platforma daha umut verici madencilik projeleri ekleyerek başkan bir madencilik havuzu olmayı taahhüt edecektir.

Anlaşmazlık İlişkisi: https://t.co/IaJFeZruzO

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu