Ethereum Aktif Adresleri, Son İki Yılın En Düşük Seviyesine Ulaştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ethereum etkin adresleri, kripto dalının problemleri sürerken son iki yılın en düşük düzeyine ulaştı.

Kripto dalı, Mart ayında geri kazandığı 2 trilyon doların epey altında yer alırken (883 milyar dolar), Ethereum’un zincir içi aktifliği de çarpıcı bir viçimde düşüyor.

İlginizi Çekebilir

Coin Metrics’in bilgilerine nazaran Ethereum blokzincirindeki faal adres sayısı Haziran 2020’den bu yana en düşük düzeye ulaştı.

Ethereum’un etkin adres sayısı 2021’in sonlarında ve 2022’nin başlarında yükseliş göstererek 9 milyona ulaşmış olsa da, şu anda bu sayı 6 milyona kadar geriledi.

Mayıs 2021’de Ethereum’un etkin adresleri 13 milyona ulaştı ve o devir Ethereum ATH yaparak 4.000 dolar düzeyinin üzerine tırmandı.

Daha sonra yaşanan kripto çöküşüyle faal adres sayısı 8 milyonun altına düştü ve 10 milyona ulaşmayı başaramadı.

Ethereum, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap datalarına nazaran 1,078 dolar üzerinden süreç görüyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu