Three Arrows Capital’in Kurucusu Sessizliğini Bozdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Three Arrows’un kurucu ortağı Su Zhu, Twitter’daki sessizliğini bozdu.

Zhu, kripto hedge fonunun çöküşünden bu yana attığı birinci tweet’inde, hukuk danışmanlarının tasfiye görevlileriyle çalışmaya istekli olduğunu gösteren ekran imgeleri yayınladı.

İlginizi Çekebilir

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı, hukuk danışmanından Three Arrows’un tasfiyecilerinin yasal temsilcilerine gönderilen e-mail’in ekran manzaralarını yayınladı ve Twitter’daki sessizliğini bozdu. Zhu, “iyi niyetli çalışma çabalarının” görmezden gelindiğini tabir etti.

Geçtiğimiz günlerde sunulan yasal evraklarda, Three Arrows’un tasfiye memurlarının avukatları, Zhu ve Davies’in süreçlerde işbirliği yapmadıklarını ve yerlerinin bilinmediğini söylemişti.

Three Arrows’un hukuk danışmanlarından Christopher Daniel, müvekkillerinin fizikî şiddet tehditleriyle ve Singapur Para Otoritesi’nden gelen çeşitli meselelerle karşı karşıya olduğunu açıkladı.

ABD New York Güney Bölgesi İflas Mahkemesi’nde Salı sabahı bir duruşma yapılması planlanıyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu