Sandbox, Güney Kore’de KEB Hana Bank ile Ortak Oldu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Metaverse platformu The Sandbox, bankacılık kesiminde global metaverse tarafını genişletmek istiyor. Bunun için The Sandbox ve Güney Koreli banka KEB Hana Bank, yeni bir iştirak kurdu.

The Sandbox ve KEB Hana Bank El Sıkıştı

İlginizi Çekebilir

Metaverse platformu The Sandbox ve Güney Kore’nin en geniş döviz eserleri yelpazesine sahip olan KEB Hana Bankarasında bir iştirak mutabakatı imzalandı. Kurulan bu iştirak ile yeni bir çeşit aktiflik pazarlaması başlatılmış olacak.

Ortaklık kapsamında temel bankacılık hizmetlerini sağlamak ve The Sandbox‘ın başka ortaklarıyla yatırım fırsatlarını kıymetlendirmek yer alacak. Ayrıyeten The Sandvox’ın metaverse’ünde de sanal şube açılacak. 

Sandbox, Güney Kore’de KEB Hana Bank ile Ortak Oldu

Diğer yandan Hana Financial Group, Z Kuşağı’na ulaşmak için her türlü içeriğini K-verse’te tanıtacak.

Konuyla ilgili konuşan The Sandbox Korea CEO’su Cindy Lee yaptığı açıklamada “KEB Hana Bank’ın yeni içerik tipleri oluşturmak için metaverse’e girdiğini görmekten heyecan duyuyoruz. Bu, kullanıcılar için kullanımı kolay metaverse bankacılık hizmetinin bir sonraki hududu olacak” dedi.

KEB Hana Bank Lider Yardımcısı Jung Kim ise şunları söyledi:

“Metaverse, insanların Web3’ü deneyimleme formudur ve biz bu yeni trendin bir kesimi olmak istiyoruz. Bu paydaşlık, bilhassa genç jenerasyonlar için orijinal bir hizmet tipinin kapısını aralayabilir”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu